częste pytania o netgalerię

 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie zakładania stron, witryn, galerii i sklepów w portalu polskiej sztuki

Czy Polska Netgaleria to firma wiarygodna?
 
Od wielu lat opracowujemy, przygotowujemy witryny www. Od wielu lat pomagamy naszym Klientom skutecznie zaistnieć w sieci internetowej. Staramy się wykonywać naszą pracę bardzo starannie i uczciwie. Mamy wielu zadowolonych i stałych Klientów. Ostatnie ich opinie można przeczytać w naszej Księdze Rekomendacji:
Z wielką satysfakcją odnotowujemy fakt, iż pomimo silnej i czasami mocno nieuczciwej konkurencji, aż 90 % naszych Klientów co roku odnawia z nami współpracę - przedłużając działanie witryny na kolejne okresy abonamentu. Dziękujemy wszystkim za takie zaufanie.
 
Zawsze bardzo dokładnie przedstawiamy całą naszą ofertę, wszelkie dodatkowe usługi i dokładną ich wycenę. Tylko jasne sytuacje mogą być podstawą do wieloletniej i udanej współpracy. Nasi Klienci zawsze dokładnie znają całkowitą cenę zamówienia i czas jego realizacji.
 
Jesteśmy zarejestrowaną firmą polską, rzetelnie odprowadzamy podatki i bez problemu wystawiamy faktury. Nasi Klienci zawsze mają dostęp do kontaktu z dyżurnym administratorem. Służymy pomocą i podpowiedzią nawet w weekendy i dni powszechnie wolne od pracy.
 
Dodatkowe, szczegółowe dane informacyjne publikujemy na stronach firmowych: www.bwa.netgaleria.pl/kontakt.htm
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wyobrażeń o własnej stronie lub sklepie można szybko uzyskać pod numerem: 60 287 51 11